Vacature productie
Wie wil graag wat van zijn/haar (vrije) tijd in zetten voor de organisatie van het Nieuw Bach Ensemble (NwBE)?
Het NwBE dat niet alleen prachtige uitvoeringen geeft van de Johannes-Passion, maar ook andere aansprekende en interessante programma’s wenst uit te voeren. Om dat te kunnen verwezenlijken dient de organisatie op volle ‘sterkte’ te zijn en dat is na de zomervakantie niet meer het geval.
Profiel Portefeuillehouder Productie NwBE
Taken en rollen:
- Voorbereiden en begeleiden van de logistiek rond de concertlocatie.
- Regelen en reserveren van repetitie- en concertlocaties, inclusief facilitaire mogelijkheden en is namens NwBE contactpersoon;
- Opstellen en afstemmen productiedraaiboek voor koor-, orkestrepetities, generale repetitie en concerten;
- Biedt ondersteuning bij de kaart- en programmaboekverkoop op de concertlocatie (zorgt voor badges, rangaanduiding, reserveringen en inzet vrijwilligers);
- Signaleren/afstemmen/oplossen knelpunten met artistiek leider, penningmeester en andere portefeuillehouders;
- Tijdig contact opnemen met concertcoördinatie als oplossing niet binnen randvoorwaarden ligt;
- Waar nodig vastleggen van afspraken in contracten of doorgeven aan contractbeheerder;
- Leveren van input projectevaluatie voor de concertorganisatie en het Algemeen Bestuur;
- Voert, indien nodig, (mede) afstemmingsgesprekken met externe instanties en personen, die betrokken zijn bij de uitvoering van de concertprojecten.
Tijdindicatie portefeuille productie
Periode half jaar tot 1 jaar voor concertproject: 5 uur totaal
Periode vanaf 3 maanden tot 1 week voor het concertproject: gem. 8 uur per maand
Periode van 1 week voor de concerten t/m de concertweek: (afhankelijk van aantal en soort concerten) 4 uur per concert.
De wijze waarop u die werkzaamheden inricht, bepaalt u zelf, zij het gelet op de gewenste coördinatie in overleg met betrokkenen. Het is overigens onbetaald vrijwilligerswerk, out of pocketkosten kunnen worden gedeclareerd en voor koorzangers geldt dat deelname aan NwBE-concertprojecten gratis zijn.
De portefeuillehouders hebben een rol om binnen hun takenpakket te zorgen voor de uitwerking van voorgenomen concertprojecten binnen de vastgestelde randvoorwaarden vanuit het Algemeen Bestuur NwBE.
Voor meer informatie: mail naar secretariaat@nieuwbachensemble.nl
Ons ensemble voldoet aan de anbi verplichting
Wilt u ons steunen met een gift. Dan kunt u deze aftrekken van de belasting.
> lees verder"Ik was er stil van", zegt een bezoeker bij het verlaten van de kerk. "En ik was niet de enige, want het was lang stil voordat het applaus op gang kwam. Dat zegt genoeg."
Concertbezoeker Johannes-Passion 2016 - Amsterdam